Responsive image Упаковка виробів

Упаковка виробів

Responsive image
 

Усі проєкти Майстерні мають в собі різноманітні важливі етапи, такі як: розробка, проєктування, виробництво, доставка та багато ін. А є особливі нюанси, пропустивши які, можна поплатитись загальним результатом.
Говоримо про упакування виробів. Віримо, що воно повинне бути правильним і функціональним, адже, упакування - це оболонка виробу, яка захищає продукцію від можливих пошкоджень під час зберігання або транспортування.

Надмірний тиск, тряска, вібрації, удари, подряпини, відколи, вологість, попадання бруду та пилу під час вантажно-розвантажувальних робіт - це лише невеликий список того, що може трапитись із товаром, який подорожує часом за тисячі кілометрів, якщо про належне упакування не подбати заздалегідь.

Щоб передбачити можливі ризики і відразу ж запобігти їм, Майстерня почала власне виробництво упакування для елементів аквадизайну від GloryJ. Ми дбаємо про якість нашої продукції і не боїмося брати на себе відповідальність, тому і додали таку позицію до переліку послуг.

Виготовлення упакування для кожного конкретного елементу відбувається на території нашого виробництва з урахуванням:
- загальних характеристик продукції;
- правильного підбору поєднуваних матеріалів;
- виду транспортування.
Ми можемо бути абсолютно впевнені, що ваше замовлення у вигляді акваріуму з оргскла чи бульбашкової колони благополучно доїде до місця призначення, якщо усіх вищезгаданих норм було дотримано.

Краще один раз побачити, тому і світлина тут, аби на прикладі показати, як ми пакуємо повітряно-бульбашкову панель. Для такого виробу створений короб з OSB-плити з використанням пінополістиролу і додатковими кріпильними планками.

 
Responsive image

Такий самий короб з OSB-плити можна використовувати для упакування повітряно-бульбашкових колон, також деталей та комплектуючих для інтер'єрних водоспадів.
Розміри кожного коробу задають габаритні особливості самого виробу.

Responsive image
Responsive image
Responsive image

Наші найпопулярніші вироби - акваріуми з акрилу теж не залишаємо без пакувальних рішень. Зважаючи на великі розміри та нестандартні форми, ми виготовляємо відповідне упакування.

 
Responsive image

А на наступних фото приклад того, як для дорогих та габаритних деталей Майстерня ідей розробляє спеціальне оснащення для максимально ефективного та безпечного транспортування.
Індивідуальне оснащення з профільного металу, з урахуванням складності форми, було виготовлене для перевезення фронтальної частини з литого акрилу (товщиною 50 мм, зовнішніми габаритами 3х2 метра та вагою близько півтонни). У цьому випадку кожна деталь виробу мала свою опору.

Responsive image
Responsive image

В наступному випадку допоміжним елементом для безпечного транспортування продукції Майстерні служить сама матриця, на якій, в печі, виробу надавалася бажана форма.

Responsive image
Responsive image

Сподіваємось, що наша стаття переконує кожного читача у необхідності якісного упакування виробів. Ціну на упаковку можна рахувати окремо або її покриватиме загальна вартість елементу аквадизайну. Вибір за вами, а ми до виконання роботи готові в будь-якому випадку!

Повернутися до блогу